Czym zajmuje się SilverCon?

Firma Helioenergia od 2009 roku zajmuje się rozwiązaniami z pogranicza nanotechnologii, inżynierii materiałowej i elektroenergetyki. Stawiamy satysfakcję na pierwszym miejscu, dlatego nasze produkty i usługi kojarzone są przede wszystkim z wysoką jakością. Jesteśmy bardzo elastyczni, dlatego nasza oferta przedstawiana jest jako rozwiązania – proponujemy innowacyjne podejście dla procesów takich jak wytwarzanie styków elektrycznych czy powłok gwarantujących przewodnictwo cieplne i elektryczne. Poprzez odpowiedni dialog jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze rozwiązania, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Zajmujemy się wykorzystywaniem nanocząsteczek srebra do tworzenia warstw o precyzyjnie dobranych parametrach. Jesteśmy specjalistami w zakresie technologii materiałów, elektroniki, elektoenergetyki, nanotechnologii oraz fotowoltaiki. Ściśle współpracujemy z instytucjami oraz jednostkami badawczymi. Realizujemy projekty badawcze i stale rozwijamy oferowane przez nas rozwiązania. Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie zaoferwoać odpowiednie rozwiązanie.

Zespół

Marka SilverCon to owoc wieloletnich prac nad produktami, których zadaniem jest wspieranie przemysłu energetycznego oraz elektronicznego. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie w realizacji projektów badawczych oraz opracowywaniu innowacyjnych produktów. Załoga Helioenergii to eksperci, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zadania. Oferowane przez nas rozwiązania są wyjątkowe w swoim rodzaju, ponieważ skupiamy się na potrzebach klienta i pod niego dopasowujemy końcowy produkt.

Laboratorium

Dysonujemy laboratorium produkcyjno-badawczym o szerokim wachlarzu możliwości. Mamy sprzęt do prowadzenia badań, modyfikowania materiałów, pomiarów parametrów powierzchni, testowania, oraz obróbki. Ponadto korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia, oferujemy konsultację inżynieryjną z zakresu inżynierii materiałowej oraz nanotechnologii. Wytwarzamy produkty takie jakie pasty, farby, tusze oraz proszki oparte na nanocząstkach srebra. Wśród naszych rozwiązań są również procesy takie jak wytwarzanie styków elektrycznych, nanoszenie ścieżek i warstw przewodzących, oraz pokrywanie materiałów powłokami o wybranych właściwościach. Opracowany przez nas proces srebrzenia termicznego jest pierwszą na świecie alternatywą dla galwanicznego srebrzenia powierzchni. Technologia SilverCon cechuje się łatwiejszą aplikacją, większym bezpieczeństwem oraz lepszymi rezultatami.

Wyróżnienia

Nasze rozwiązania zostały wielokrotnie docenione. Innowacyjne produkty marki SilverCon zostały wyróżnione podczas targów ENERGETAB. Otrzymaliśmy także certyfkat Jakości Roku. Wielkim osiągnieciem dla firmy było zdobycie głównej nagrody w konkursie Innowator Śląska w kategorii małych przedsiębiorstw. Stale rozwijamy nasze technologie i poszerzamy ofertę, by w dalszym ciągu oferować naszym klientom najwyższej klasy usługi i rozwiązania.